Web Tasarımı , Sosyal Medya Yönetimi , E-Ticaret Siteleri ve Google Reklam Yönetimi ile İşletmelerinizin Çevrimiçi Varlıkları İçin Doğru Sistemleri Kurarak Daha Hızlı Gelir ve Kar Elde Etmelerine Yardımcı Oluyoruz.

Aradığınız Her şey "Yediüç'te"

demo-attachment-1212-About-Header-Image
0 +
Tamamlanan Projeler
0 K+
Trafik
0 +
Yetenekli Ekip Üyeleri

E-ticaret, Ürün ve Kurumsal Web Siteleri Oluşturmaya Odaklanmış Bir Web Tasarım ve Geliştirme Stüdyosuyuz.

demo-attachment-1213-More-About-Image
demo-attachment-1299-Abstract-Circle-1

Müşteri gereksinimlerine uygun doğrultuda tasarlanmış ve geliştirilmiş projelerinizi vakit kaybetmeden kullanıma sunabilmeniz için doğru adresiz. Başarımızın temel anahtarı ise müşterilerimizin başarısıdır. Kendini geliştirmiş ve daima geliştirmekte olan bir ekip olarak her projeyi uzmanlıkla ele alıyoruz.

İşiniz üzerinde anlamlı bir etkisi olan özelleştirilmiş çözümlere inanıyoruz. Ulusal ve uluslararası müşterilerimize yardımcı olarak, markalarınız için dijital ürünler yaratıyoruz. Birlikte fikirlerinize, vizyonunuza ve misyonunuza odaklanıyor ve onları hayata geçiriyoruz.

Her müşterimizi ve her projeyi önemsiyor ve sizi büyük bir ailenin parçası haline getiriyoruz. Tutkuyla dolu yetenekli genç bir ekiple, sizi ve hedef kitlenizi anlıyor, her zaman daha iyi olmak için kendimize meydan okuyor ve en iyinin en iyisini pazara sunuyor, birlikte büyüyoruz.

fk
demo-attachment-1299-Abstract-Circle-1

Kimdir Bu Yediüç Medya ?
Kimdir Bu Fatih KILINÇ ?

Yediüç Medya 6 yılı aşkın bir sürede başta Afyon ve Antalya olmak üzere, tüm Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Web tasarım ve Yazılım konusunda uzman arkadaşları ailemize katarak sağlam bir takım oluşturduk. Uzmanlığımızı web tasarım, web yazılım, web hosting, seo, e-ticaret gibi alanlarda geliştirdik. Aldığımız projeleri hızlı ve pratik çözümleyerek referanslarımıza güç kattık. Yediüç Medya 2016’da Afyonkarahisarda Fatih Kılınç tarafından kurulmuştur. Asıl mesleği Elektrik Mühendisliği olan Fatih KILINÇ, mühendisliğin de vermiş olduğu altyapı ile dijital dünyanın gücüne inanarak Yediüç Medya’yı kurmuş ve 2016 yılından bu yana bu yolda emin adımlarla ilerleyerek birçok referans elde etmiş ve küçük-orta ölçekli işletmelerin, ihtiyaçlarına göre uyarlanmış online sistemlerle çevrimiçi dünyada etki yaratmasına yardımcı olmuştur. Güçlü referanslarla bu sektörde emin adımlarla ilerlemeye ekibi ile birlikte devam etmektedir.

Niçin Yediüç Medya ?

7/24 Teknik Destek

Alanında Uzman Ekip

Projelerin Zamanında Teslimatı

Güvenilirlik &  Planlama

Müşteri Memnuniyeti

7/24 Ulaşılabilirlik

100+ Referans

Güçlü Referans